Automatické dveře

19.06.2014

Co jsou posuvné automatické dveře

automatické dveře

Automatické dveře jsou trendem posledních let a své uplatnění najdou všude tam, kde je třeba řešit nějaký kontrolovaný vstup veřejnosti do obchodních, úředních, nebo komerčních prostor. Automatické dveře jsou vhodné jak pro veřejný, tak i soukromý sektor. Své uplatnění naleznou v bankách, na letištích, obchodních a komerčních centrech, státních a správních budovách a mnoha dalších. My nabízíme automatické dveře GU s kvalitou od tohoto renomovaného německého výrobce.

Nabízíme profesionální služby

Naše kompletní služby zahrnují prodej, montáž servis a poradenství pro bezproblémový a dlouhodobý provoz Vašich automatických dveří. Naši zkušení montéři mají potřebné atesty a jsou důkladně obeznámeni s technologií výrobce a dveře dokážou nejenom sestavit, ale i naprogramovat podle Vašich specifických potřeb a dále provádět nepřetržitý autorizovaný 24 hodinový servis automatických dveří po celé ČR.

V nabídce máme ucelenou řadu automatických dveří a vrat, posuvných prosklených stěn a dalších aplikací pro jakékoli použití. Dveře mohou být jak venkovní, které jsou nejčastější aplikací, tak vnitřní, například pro restriktivní přístup povolaných osob do vyhrazených prostor. Použití je opravdu mnohostranné, s velkým potenciálem vývoje do budoucnosti.

Automatické dveře a jejich výhody

Mezi hlavní výhody patří například funkčnost přizpůsobená potřebám, vysoká hospodárnost a spolehlivost, energeticky úsporné řešení vstupů s úsporou prostředků za vytápění, snadná obsluha, vysoký výkon, velká životnost, vyspělá mechanika automatických dveří, rychlost a nehlučnost, cenová přijatelnost a vysoká užitná hodnota.

Další informace o automatických dveřích

V případě zájmu, nebo pro další informace navštivte prosím náš web automatické dveře, nebo navštivte naši kontaktní stránku tamtéž a zavolejte nám, nebo napište.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Doprava a stěhování Kotvení Instalace do zdi Servis trezorů Trezor na míru Otevírání trezorů Výkup trezorů

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2020 Esejfy.net