Ohnivzdorné trezory

Ohnivzdorné trezory ochrání Vaše cennosti před požárem. Rozdělujeme je do tří skupin: do 30 minut, 60 minut a 120 minut. Pokud hledáte stoprocentní ochranu všech vašich cenností, ohnivzdorné trezory budou Vaší každodenní jistotou. Ohnivzdorné trezory jsou certifikované ve zkušebních laboratořích.

116 položek

"",
Ohnivzdorné trezory jsou určeny především pro bezpečnou archivaci a uložení všech důležitých listin, hotovosti a cenností před ničivou sílou požáru. Ohnivzdorné trezory jsou certifikované ve zkušebních laboratořích a mají certifikát pravosti. Základním rozdělením ohnivzdorných trezorů je časová odolnost, po kterou samotný trezor odolá žáru a způsob použití. Druhým rozdělením je, jestli jsou trezory určené na dokumenty nebo datová média. Námi nabízené ohnivzdorné typy trezorů jsou elitní výrobky na trhu. Ohnivzdorné trezory nabízíme v různých stupních odolnosti, od ohnivzdorných trezorů do 30 minut po trezory do odolnosti 120 minut. Doporučit Vám můžeme ohnivzdorný trezor FireProfi Premium 100 EL, který je mezi zákazníky velmi oblíben.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net