Hotelové trezory a sejfy

S hotelovými trezory se můžete setkat na pokojích hotelů a ubytoven, kde můžete bezpečně uschovat cennosti a peněžní hotovosti. Nabídněte svým hostům standardní výbavu pokoje s trezorem, do kterého bezpečně uschovají nejen cestovní pasy, ale také hotovost či dary pro své blízké. Vyberte si trezory z naší široké nabídky modelů.

20 položek

"",

Hotelové sejfy patří dnes ke standardní výbavě téměř všech hotelů. S hotelovými sejfy se můžete setkat na pokojích, kde sejfy slouží k úschově cenností návštěvníků hotelu a jsou dobrou vizitkou všech kvalitních hotelů. Tyto sejfy mají ve většině případů elektronické zámky s číselným kódem, takže návštěvníci hotelu nemusí s sebou nosit klíč, čímž se rovněž zamezí ztrátě klíče od sejfu. Tyto sejfy jsou většinou zabudované ve zdech nebo jsou umístěny na skrytých místech, aby bylo zamezeno krádežím a zlodějům. Vetšinou jsou trezory zabudované do zdi nebo je nalezneme v šatních skříních. Také pro hotelový provoz je vhodné mít po ruce malý příruční vhozový trezor se elektronickým zamykáním, kam pohodlně vhodíte hotovost či jiné papírové záležitosti.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net