Archivační skříně na dokumenty

Archivační skříně na dokumenty uschovají v bezpečí Vaše dokumenty. Nabízíme skříně s klíčovým i elektrickým zámkem, nejvyšší kvality. Archivační skříň na dokumenty je vyrobena ze silného ocelového plechu. Stěny Archivační skříně jsou dvojité a prostor mezi vnitřní a venkovní stěnou je vyplněn minerální vlnou, která zvyšuje protipožární odolnost.

83 položek

"",
Archivační skříně a trezory na dokumenty zcela jistě patří k základnímu vybavení kanceláří a firem, skladů, archivů, úřadů i jiných podobných institucí. Své uplatnění naleznou všude tam, kde je třeba uzamknout a bezpečně uložit velké množství dokumentů. Jsou vždy opatřeny trezorovým zámkem a jsou nabízeny v různých třídách bezpečnosti. Na základě důležitosti uložených dokumentů si potom zákazník vybírá vhodnou archivační skříň. Hodit by se Vám mohla například ohnivzdorná kartotéka nebo prostorné skříně na dokumenty českého výrobce SAF. Velké množství dokumentů uschováte před nepovolanými osobami i požárem také v archivačních skříních Rezidenz Premium

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net