Trezory na klíče

Trezory na klíče udrží pořádek ve Vašich klíčích. Hodí se především na hotelové recepce, na vrátnice firem a pro správcovské firmy. Mějte tedy Vaše klíče bezpečně uschované před nepovolanými osobami. Vaše klíče budou vždy na svém místě, skvěle zabezpečeny před odcizením.

38 položek

"",
Trezory na klíče – tento typ trezoru je speciálně přizpůsoben k uschování klíčů a jejich zabezpečení před nepovolanými osobami. Každý háček k zavěšení klíče je očíslován. Díky tomu budete vždy vědět, jaký klíč kam patří. Trezory mají zvýšenou tepelnou odolnost, vícevrstvou konstrukci, vnitřní skryté závěsy, bezpečnostní systém zamykání dveří ocelovými čepy. Dále jsou k sehnání skřínky na klíče s možností zapečetění vhodné pro použití na povinnou úschovu klíčů od kanceláří ve velkých objektech a obchodních centrech. Nabízíme trezory na klíče pohodlným s elektronickým zámkem nebo s klasickým zámkem na klíček. Jednoduše, trezory na klíče jsou ideálním řešením problému s neustálým ztrácením a hledáním – vše máte pod kontrolou.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net