Vhozové trezory

Vhozové trezory jsou vhodné na místa s velkým finančním obnosem. Hodí se do čerpacích stanic, heren, bank a obchodů. Vhozový trezor můžete zabezpečit i elektronickým zámkem. Zvolte si ten nejvhodnější trezor a Vaše finance budou vždy v bezpečí.

Vhozové trezory jsou vhodné na místa, kde je potřeba snadno uschovat hotovost, cennosti či doklady. Díky speciálním vhozovým dvířkám jsou cennosti ukryty a chráněny před nezvanými návštěvníky trezoru – a není potřeba jej vůbec otevírat. Kdekoli na trezoru může být umístěn vhozový mechanismus, záleží jen na Vašem přání, kde přesně bude umístěn. Vhozový trezor můžete ještě více zabezpečit elektronickým zámkem, který má nespočet možných kombinací, ale v nouzových případech ho lze otevřít i mechanicky. Pro více sejfů je možné provést jednotný klíč. Obsluha je díky velké a přehledné klávesnici velmi jednoduchá. Displej je velký a lehko čitelný.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net