Trezory na zbraně

Trezory na zbraně bezpečně uschovají Vaše zbraně před nežádoucím vniknutím. Rozdělení těchto trezorů je na trezory na krátké zbraně a trezory na dlouhé zbraně. Oboje naleznete v naší široké nabídce. Barevné provedení Vašeho trezoru na zbraně může odpovídat Vašim přesným požadavkům.

110 položek

"",

Trezory na zbraně se vyrábí ve všech bezpečnostních třídách a ke každému kusu obdržíte certifikaci, která je dána dle zákona. Trezory a skříně na zbraně slouží k bezpečnému uložení všech typů střelných zbraní, střeliva a další střelecké výbavy. Mohou je využít policisté, myslivci i příležitostní a rekreační střelci. Skříně na zbraně a trezory zabrání, aby se Vaše zbraně dostaly do nepovolaných rukou, například dětí nebo zlodějů. Pro uložení zbraní je tato schránka nejvhodnějším řešením. Tak jako je pro spisy a listiny určen trezor na dokumenty, tak zbraně je dobré mít uloženy v trezoru na zbraně. Z naší nabídky si můžete vybrat jak trezory na dlouhé zbraně, tak i trezory na krátké zbraně.

Pokid si nevíte rady jaký trezor na zbraně si od nás vybrat, zavolejte nám a my Vám poradíme.

 

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net