Trezorové dveře

Trezorové dveře neboli nedobytná pevnost. Tak se dá popsat chráněná místnost, kde máte uloženy zbraně, dokumenty či rodinné cennosti. Můžete se spolehnout, že trezorové dveře Vám všechny Vaše chráněné prostory s cennostmi ochrání a budou tak naprosto netknuté. Montáž trezorových dveří může být uskutečněna i na velmi složitých místech jako jsou např. sklepy a komory.

Trezorové dveře se vyrábějí pro trezorové místnosti, kde jsou uloženy cennosti, finance či zbraně. Bohatí lidé musí si musí svoje rezidence plně zabezpečit ať to jsou zločinci či extrémisté. V základním provedení jsou trezorové dveře osazené jedním zámkem na klíč a jsou dodávané dva klíče. Pokud uvažujete trezorové dveře umístit na velmi atypické místo a domníváte se, že to nebude možné tak Vám montáž trezorových dveří rádi zařídíme. Trezorové dveře můžeme namontovat opravdu téměř kamkoli a rádi Vám vyhovíme. Překážkou nám nejsou ani těžko přístupné prostory.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Doprava a stěhování Kotvení Instalace do zdi Servis trezorů Trezor na míru Otevírání trezorů Výkup trezorů

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2021 Esejfy.net