Příslušenství

Ke všem našim trezorům nabízíme taktéž příslušenství a doplňující zboží. Objednávejte kvalitní trezory a doplňky k nim za příznivé ceny a na jednom místě. Trezory mají vnitřní prostor, který je velice variabilní a sami si můžete navrhnout vlastní vnitřní vestavbu dle svých potřeb.
Trezory si můžete vybavit výškově nastavitelnými policemi či vnitřní uzamykatelnou schránkou. Doobjednat si můžete i podstavec pod trezor, který využijete hlavně v případě, pokud se pod trezor nechcete sklánět. Zvyšuje to tedy tak komfort používání. Na přání zákazníka můžeme zhotovit i vnitřní polstrování trezoru, které velice pozvedne vnitřní prostor trezoru. Pokud si přejete mít nestandardní barvu Vašeho trezoru, vyberete si z našeho vzorníčku barvu, která se bude k Vašemu interiéru perfektně hodit. Do trezoru je možné namontovat i vnitřní osvětlení prostoru. To je pak možné ovládat otevřením dveří či spínačem. Možností je tedy nepřeberné množství a záleží jen na Vašem přání. Pro nás není žádné přání nesplnitelné!

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net