Vybíjecí zařízení Charvát

Výrobce: Charvát
Dostupnost: skladem
Cena s DPH
17 900 Kč
Cena bez DPH
14 793,39 Kč

Vnější rozměry (mm) Vnitřní rozměry (mm) Objem Hmotnost Police
V Š H V Š H (l) (kg) (ks)
640 400 630 15

Vybíjecí zařízení s tlumičem hluku CHARVÁT

Vybíjecí zařízení je certifikované, užitným vzorem chráněné, přenosné, balistické zařízení sloužící k zvýšení bezpečnosti při manipulaci se střelnou zbraní. Zařízení je schopno bezpečně absorbovat „náhodný“ výstřel ze všech běžných krátkých i dlouhých palných zbraní. Funkce zařízení je zaručena při dodržení postupu pro kontrolu, nabití a vybití střelné zbraně, pouze při použití civilního CIP střeliva do výkonu 4600 J. Zařízení obsahuje jednoduchý tlumič hluku, při  „náhodném“ výstřelu je hluk výstřelu omezen na přijatelnou úroveň.

Toto zařízení plně odpovídá ustanovení § 39, odst.1, písmeno d-3, zákona 119/2002 Sb. pro bezpečné nabíjení a vybíjení zbraně.

Zařízení není určeno ke střelbě ani ke zkouškám zbraní, slouží výhradně pro potřeby bezpečného nabíjení a vybíjení zbraní. Použití tohoto vybíjecího zařízení je doporučeno všude, kde je zvýšené riziko škod vzniklých nesprávnou manipulací se střelnou zbraní. Zařízením by měly být vybavené zejména bezpečnostní agentury, služebny městské policie, školy, při jejichž výuce studenti manipulují se střelnou zbraní, puškařské dílny, prodejny zbraní a střeliva.

 

 

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Doprava a stěhování Kotvení Instalace do zdi Servis trezorů Trezor na míru Otevírání trezorů Výkup trezorů

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2021 Esejfy.net