Garážová vrata a montáž

30.06.2014

Přemýšlíte o montáži vrat?

garážová vrata montáž

Moderní garážová vrata nejsou drahá. Na výběr máte sekční vrata, rolovací vrata a mnohá další. Přesto Vás možná napadne, že by se dalo ušetřit, pokud je koupíte a sami nainstalujete. Možné to určitě je, ale měli byste být dobře obeznámeni s funkcí vrat a technickými specifikacemi. Jako v každém oboru, roli tu hraje zkušennost a pokud jste zdatný kutil, nebo montážník a máte potřebné nástrojové vybavení, není důvod, určitě to zvládnete také. Přesto jsou důvody, proč to svěřit zkušené firmě.

Když se montáž pokazí

Výklopná garážová vrata

Především mohou na místě nastat problémy. Možná bude třeba udělat některé stavební úpravy, nebo nebudete vědět, že se jim lze určitou změnou vyhnout. Výrobci často dodávají přesné množství dílů, ani jeden šroubek navíc. Může se stát, že nebudete schopni některé díly upravit, což může mít za následek estetické, nebo funkční důsledky. Také správné nastvení garážových vrat je důležité pro jejich spolehlivou funkci a omezení nadměrné zátěže některých dílů, které mohou způsobit v budoucnu závadu. Garážová vrata musí být samozřejmě také bezpečná.

Proč instalovat garážová vrata od Eurowin

Garážová vrata ceník

Zkušení montéři jsou vybavení potřebnou technikou, náhradními díly a pochopitelně zkušennostmi, díky nimž mohou vyřešit na místě spoustu nenadálých událostí. Firma Eurowin poskytuje navíc na garážová vrata a jejich montáž prodlouženou záruku. Máme nepřetržitý 24 hodinový servis. Jak je to s finanční stránkou? Kupodivu vrata namontovaná vlastními silami nemusí vyjít vůbec levněji. Velkoodběratelé mají lepší ceny u výrobců a montáž jakožto součást ceny vychází velmi výhodně. I my míváme akce, kdy montujeme i za pouhou jednu korunu. Navštivte naši stránku garážová vrata ceník a nechte si nezávazně spočítat poptávku. Uvidíte, že v prémiové kvalitě máme jedny z nejlepších cen na trhu.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2022 esejfy.net