Poznejte trezory, které odolají i tomu nejsilnějšímu požáru!

05.12.2014

Bohužel to nejsou nejen zloději, kteří nám mohou odcizit to, co je nám nejdražší a co pro nás představuje značnou hodnotu, ale jsou tu také živelné pohromy, které mohou mít nedozírné následky a způsobit bolestné katastrofy. Zvláště ničivým a nelítostným soupeřem, umí být požár. I před požárem můžete však své peníze, doklady či dokumenty ochránit. Dopomůžou Vám k tomu ohnivzdorné trezory, které jsou unikátně navrženy do různých skupin odolnosti.

Ohnivzdorné trezory – rozlišení

 Dnešní moderní, bytelné a velmi důkladně testované trezory, jsou schopny odolat požáru až do 30 – 60 – 120 minut. Tyto trezory si tedy můžete zvolit podle toho jak časově odolné proti požáru jsou. Profesionální testovací laboratoře, podrobují trezory těm nejsilnějším a nejzákeřnějším zkouškám. Ohnivzdorné trezory jsou poté 100% ochranou všeho, co do trezoru uložíte. Ať už se bude jednat o hotovost či cenné šperky, které budete chtít uchránit, v ohnivzdorném trezoru budou v dokonalém bezpečí.

Certifikát pravosti

Zkušební laboratoře ohnivzdorné trezory certifikují tak, že jim vystaví certifikát pravosti. Vy máte pak jistotu, že ohnivzdorný trezor, který máte doma splňuje veškeré předpoklady, vydržet takovou délku požáru, na kterou byl trezor pořizován. Již celková konstrukce je vyráběna s tím, do jaké časové odolnosti bude trezor spadat. Vše je vyráběno pod bedlivou a velmi pečlivou prací tak, aby trezor splňoval naprosto veškeré náležitosti, které splňovat má. Nepodceňujte bezpečí Vašich dokumentů, šperků, ale i CD záznamů, platebních karet, hodinek a zkrátka všeho co má pro Vás nějakou hodnotu ať finanční či emoční.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2022 esejfy.net