Sejfy a trezory - eSEJFY.net

Kvalitní certifikované trezory a sejfy

U nás naleznete velký výběr trezorů a sejfů různých velikostí a druhů použití. Mezi tyto trezory a sejfy patří např.: domácí trezorytrezory na zbraně, trezory do zdi, trezory na hotovost, domácí a hotelové sejfy, atd.

Všechny naše trezory a sejfy jsou vyrobeny u českých i zahraničních renomovaných výrobců. Díky tomu jsme schopni zajistit záruční i pozáruční servis při koupi trezoru nebo sejfu na našem eshopu. Nabízíme levné trezory například pro domácí použití, ale také speciální a vysoce odolné sejfy a trezory pro Vaše podnikání.

Veškeré trezory a sejfy jsou u nás k zakoupení v různých variantách, barvách a s kvalitním příslušenstvím – elektronické zámky, speciální police, barvy, atd. Vámi zakoupené trezory si můžete vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně v Praze, nebo si můžete vybrat vhodný způsob dopravy, která Vám trezory nebo sejfy doveze až k Vám domů.

Trezor nebo sejf?

Pokud byste potřebovali poradit s výběrem správného trezoru, tak nás neváhejte kontaktovat, nebo si domluvte schůzku s naším specialistou v oblasti zabezpečení, který Vám nezávazně poradí a pomůže vybrat vhodný trezor pro Vás.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Doprava a stěhování Kotvení Instalace do zdi Servis trezorů Trezor na míru Otevírání trezorů Výkup trezorů

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2021 Esejfy.net