Software pro klíčové depozity KeyWin 6

Výrobce: Burg-Wächter
Dostupnost: skladem
Cena s DPH
25 900 Kč
Cena bez DPH
21 404,96 Kč

Software pro usnadnění správy systému klíčových depozitů KeyBox z řady System.

Umožňuje snadnou správu uživatelských přístupových práv, nastavování časových oken, sledování historie i úpravu nastavení systému.

Přenos dat mezi skříňkou a PC probíhá pomocí USB flash disku. 

KeyWin 6 je software pro usnadnění správy klíčových depozitů KeyBox. Je flexibilní, jednoduchý a uživatelsky přívětivý. Můžete pomocí něj sledovat, kontrolovat a spravovat své klíčové hospodářství nebo úschovu drobných cenností.

Díky softwaru KeyWin 6 budete mít vždy okamžitě přehled o svém systému klíčových depozitů - a o Vašich klíčích i cennostech.
Program KeyWin 6 je určený pro správu klíčových depozitů KeyBox řady System (S) s kapacitou od deseti do několika tisíc klíčů. Navíc jej můžete používat až pro sto skříněk v rámci jednoho systému - i na různých místech. Všechny události (např. otevření přihrádky nebo uvolnění klíče z háčku) jsou monitorovány a zaznamenávány a díky softwaru můžete snadno najít informace o každé skříňce i uživateli.

Pro propojení se skříňkami KeyBox stačí do skříňky zasunout USB flash disk a použít servisní kód. Na flash disk se stáhne také záznam historie, který lze následně zobrazit na počítači. Díky softwaru budete moci na počítači jednoduše přidávat, mazat a upravovat přístupové kódy i prohlížet historii událostí a následně všechny změny nahrát pomocí flash disku zpět do skříňky.

Funkce softwaru:

  • Nastavování, úprava a mazání přístupových práv jednotlivých uživatelů
  • Nastavování časových oken
  • Prohlížení historie událostí
  • Možnost omezení počtu přístupů do skříňky pro uživatele
  • Správa nastavení systému skříněk (vč. nastavení servisního kódu apod.)
  • Snadný přenos nastavení do systému skříněk pomocí USB flash disku

 

KeyWin6 je poslední verzí komplexního nástroje pro správu klíčového hospodářství. Jeden i více správců může řídit klíčové depozity a klíče odkudkoli na světě.

Snadno dáváte přístupy individuálnímu uživateli, tak i skupinám a toto spojujete s patřičným klíčem nebo skupiny klíčů a času. Kvůli automatické registraci vždy víte, kdo a kdy si klíče vzal nebo vrátil. Rozšiřující vyhledávání a filtrování usnadňuje Vaši každodenní práci a tím nabízí vyšší stupeň přesnosti.

Volitelné: 3 verze programu dle rozsahu rozsahu spravovaných zařízení

Small - pro jeden depozit z řady SC
Medium - až pro 5 depozitů z řady SC
Large - pro neomezený počet depozitů z řady SC


Software KeyWin6 běží buď na cloudu ve Švédsku (SAAB) nebo na počítači (případně serveru) v lokální síti uživatele.

Při instalaci na cloudu ve Švédsku se platí roční poplatek, který v sobě obsahuje i pravidelné i mimořádné aktualizace software.
Při instalaci software v interní síti klienta se jedná o jednorázovou platbu a aktualizace je možné dokoupit samostatně. 

 

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net