Software pro klíčové depozity KeyWin Light

Výrobce: Creone
Dostupnost: skladem
Cena s DPH
8 940 Kč
Cena bez DPH
7 388,43 Kč

KeyWin Light je software pro usnadnění správy klíčových depozitů KeyBox. Je flexibilní, jednoduchý a uživatelsky přívětivý. Můžete pomocí něj sledovat, kontrolovat a spravovat své klíčové hospodářství nebo úschovu drobných cenností.

Díky softwaru KeyWin Light budete mít vždy okamžitě přehled o svém systému klíčových depozitů - a o Vašich klíčích i cennostech.

Program KeyWin Light je určený pro správu klíčových depozitů KeyBox řady System (S) s kapacitou od deseti do několika tisíc klíčů. Navíc jej můžete používat až pro sto skříněk v rámci jednoho systému - i na různých místech. Všechny události (např. otevření přihrádky nebo uvolnění klíče z háčku) jsou monitorovány a zaznamenávány a díky softwaru můžete snadno najít informace o každé skříňce i uživateli.

Pro propojení se skříňkami KeyBox stačí do skříňky zasunout USB flash disk a použít servisní kód. Na flash disk se stáhne také záznam historie, který lze následně zobrazit na počítači. Díky softwaru budete moci na počítači jednoduše přidávat, mazat a upravovat přístupové kódy i prohlížet historii událostí a následně všechny změny nahrát pomocí flash disku zpět do skříňky.

Funkce softwaru:

  • Nastavování, úprava a mazání přístupových práv jednotlivých uživatelů
  • Nastavování časových oken
  • Prohlížení historie událostí
  • Možnost omezení počtu přístupů do skříňky pro uživatele
  • Správa nastavení systému skříněk (vč. nastavení servisního kódu apod.)
  • Snadný přenos nastavení do systému skříněk pomocí USB flash disku

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net