Burg Wächter trezory Karat

Trezory KARAT od německého výrobce Burg Wächter se vyrábějí v modelech MT 24 N - MT 26 N. Jsou certifikovány proti vloupání podle EN 1143-1, mají ochranu proti požáru. Vnější plášť stěny je z nerezové oceli s funkcí  ochrany proti řezání plamenem. Model je vhodný pro uschování 5 krátkých zbraní včetně munice podle § 36 německého zákona o zbraních.

 

3 položky

"",

Trezor MT Karat 26 S

32 089,20 Kč

ks
  • AKCE

Trezor MT Karat 26 E FS

39 185,85 Kč

ks
  • AKCE

Trezor MT Karat 26 E

36 717,45 Kč

ks
  • AKCE


BURG WÄCHTER je německá rodinná firma s 90-ti letou tradicí a je jedním z předních německých výrobců trezorů, který při práci využívá moderní metody průmyslové výroby a tradiční a lidský přístup k řemeslu.

Trezory a sejfy značky BURG WÄCHTER tak snoubí moderní technologie jako je například biometrický zámek s tradičními procesy výroby kvalitních trezorů a sejfů.

V nabídce BURG WÄCHTER naleznete mimo vysoce bezpečných pancéřových trezorů také trezory stěnové, volně stojící, nabytkové trezory, trezory na zbraně, ohnivzdorné trezory a další.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net