Trezory Royal

Vysoce odelné trezory ROYAL německého výrobce BURG WÄCHTER jsou certifikovány proti vloupání a jsou vyrobeny z protipožárního materiálu dle DIN 4102. Hloubka těchto skříní je uzpůsobena na ukládání šanonů běžné velikosti a lze vybrat z několika různých modelů. Všechny modely lze doplnit množstvím volitelného vybavení (2 uzamykací systémy, barva na přání, individuální vnitřní rozdělení, aj.).

Dle zadaného filtru nebylo nic nalezeno.

je německá rodinná firma s 90-ti letou tradicí a je jedním z předních německých výrobců trezorů, který při práci využívá moderní metody průmyslové výroby a tradiční a lidský přístup k řemeslu.

Trezory a sejfy značky BURG WÄCHTER tak snoubí moderní technologie jako je například biometrický zámek s tradičními procesy výroby kvalitních trezorů a sejfů.

V nabídce BURG WÄCHTER naleznete mimo vysoce bezpečných pancéřových trezorů také trezory stěnové, volně stojící, nabytkové trezory, trezory na zbraně, ohnivzdorné trezory a další.

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajištujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2023 esejfy.net