Vyberte si správný trezor, který ochrání váš majetek i vzpomínky

07.02.2017

Jistě i vy máte doma cennosti, o které nechcete přijít. Každý den někomu ukradnou nebo shoří originální rodné listy, nenahraditelné fotografie příbuzných či šperky. Aby se to nemohlo stát i vám, lepší než na náhodu je spolehnout se na skutečnou ochranu. Tu vám zaručí odolný nábytkový trezor

I když máte dokumenty uložené mimo domov, zloději dokážou i kopie důležitých smluv využít ve váš neprospěch. Nebezpečí hrozí také, když se vaše zbraň dostane do nepovolaných rukou. Trezor s ověřenou funkčností, tedy s certifikátem, vám dopřeje klidný spánek. Protože je na trhu nepřeberné množství trezorů, výběr vám usnadní následující tipy.

Tyto nábytkové trezory se těší velké oblibě uživatelů pro jejich bezpečné, ale rychlé otevírání, kvalitní zpracování těla trezorů i zámků a robustní konstrukci. Představují ideální kompromis ceny a kvality. Všechny jsou vyrobené v elegantní barvě granitu, neboli drcené žuly, a tak se hodí do každého interiéru.

Prostorově nenáročný trezor

Nábytkový trezor NTR/13-24 M zapadne všude. Jeho velikost odpovídající mikrovlnné troubě dovoluje bezproblémové umístění třeba pod stůl. Přesto do něj schováte dokumenty až do rozměrů A4, vnitřní police navíc zajišťuje efektivní využití prostoru. Ověřená certifikace umožňuje také uložení zbraní. Nemusíte se bát, že by vám někdo s trezorem odešel – zabrání mu nejen 48 kg hmotnost, ale i připravené kotvení ke zdi a k podlaze.

 

Pro všechny cennosti na jednom místě

Pořizujete-li si trezor domů, kde by po jeho využití mohla zatoužit i vaše drahá polovička, nábytkový sejf ZSL 65 M je tou správnou volbou. Nebudete mít problém pro něj najít místo, protože je vysoký jen lehce přes půl metru. Snadno do něj uložíte až několik zbraní a pro náboje nebo šperky můžete použít vnitřní uzamykatelnou schránku. Prostor trezoru je vysoce variabilní díky vyjímatelné a výškově stavitelné polici, jeho certifikace navíc umožňuje uložení hotovosti do 80 tisíc a samozřejmě i zbraní. Trezorový zámek a kotevní otvory na dně trezoru chrání trezor před neoprávněnou manipulací.

 

S elektronickým zámkem navíc

Nábytkový sejf ZSL 65 ME opatřený trezorovým a elektronickým zámkem zajišťuje extra ochranu a navíc snadný přístup. Rozměrově i konstrukčně je obdobně řešený jako trezor v předchozím případě. Můžete jej tak sdílet i s více lidmi, aniž by se dostali k vašim nejdůležitějším věcem. Stačí si je uschovat do vnitřní zabudované schránky, která se dá samostatně zamknout.

Stejně byste raději probrali váš výběr domácího trezoru s námi? Od toho tu přece jsme! 

Rádi vám poradíme:

Tel.: +420 775 201 001

E-mail: info@esejfy.net

Naše služby

Prodejce kvalitních certifikovaných trezorů a sejfů a předních českých a slovenských výrobců. Zajišťujeme dopravu trezorů, montáž, zazdívání, stěhování, atd. Dále pak záruční i pozáruční servis.

Jak vybrat trezor Stěhování trezorů Montáž trezorů Otevíraní trezorů Trezory na míru

Potřebujete poradit?

+420 775 201 001

info@esejfy.net

© 2024 esejfy.net